O firmie

O FIRMIE

Jar-Do założyliśmy w 1995 roku kiedy zauważyliśmy  poważny brak świeżych surówek na rynku. Dzięki temu zdobyliśmy status lidera wśród producentów surówek w Wielkopolsce, co pozwoliło na dynamiczny rozwój naszej firmy. Oferta, którą Państwu przedstawiamy zawiera także najsmaczniejsze  ogórki kiszone, ogórki małosolne, oraz kapustę kiszoną.  Naszą wysoką pozycje zawdzięczamy szczególnej dbałości o jakość produktów Jar-Do, które są zawsze świeże. Dziękujemy wszystkim, którzy zaufali Naszej Firmie – Państwa satysfakcja z produktów Jar-Do jest dla nas największym sukcesem.

Najwyższa jakość  to najwyższe standardy, dlatego już dawno wprowadziliśmy w Jar-Do system kontroli jakości HACCP oraz system zarządzania jakością ISO 12000. W trosce o Państwa zdrowie i walory smakowe nie dodajemy do naszych produktów żadnych konserwantów. Poza tym wiemy , że świeżość jest bardzo ulotna, dlatego okres ważności naszych surówek wynosi 6 dni, w czasie których ich smak pozostaje na najwyższym poziomie. Utrzymanie delikatności i chrupkości warzyw wymaga troskliwego traktowania – przewozimy je w autochłodniach, dzięki czemu dłużej utrzymują świeżość. Dodatkowo sieci handlowe podlegają naszej kontroli jakości. W ten sposób na Państwa stole znajdują się wyłącznie świeże surówki, najlepsze ogórki kiszone oraz kapusta kiszona. Nasze starania zostały docenione licznymi certyfikatami, nagrodami i Państwa zaufaniem, co owocuje smaczną współpracą.

Wiemy, że prowadzenie  biznesu nie powinno być jedynym celem w życiu i nasze wielkopolskie surówki nie powinny ograniczać naszych horyzontów. Właśnie dlatego zajmujemy się również sponsoringiem, dzięki czemu możemy uczestniczyć w wielu wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Jest to wielki zaszczyt, że możemy wspierać tak ważne przedsięwzięcia.